محل تبلیغات شما

سایت دانلود کتاب داستان های تاریخی و زامبی ها ممکن است برای بعضی از خوانندگان مانند یک ترکیب عجیب و غریب به نظر برسد ، اما وقتی می گویم برای یک داستان هیجان انگیز است ، حرف من را برای آن بکشید!

در کتاب اول ، Dread Nation ، می آموزیم که جنگ داخلی در آمریکا به پایان رسید که مردگان در جبهه های نبرد گتیتسبورگ و صدراعظم جوان برخاستند . این تهدیدات مرگبار موجب قانون بومی سازی و بکارگیری منفی شده است و این کودکان را مم به حضور در مدارس جنگی می کند که در آن به آنها آموزش داده می شود که چگونه مردگان را که به آنها "حباب" خوانده می شود ، آموزش دهند. شخصیت اصلی داستان ، جین مک کین ، در چنین مدرسه ای در بالتیمور - مدرسه مبارزه با خانم پریستون - در آنجا حضور یافت و یک مبارز ماهر شد. با پیشرفت داستان ، جین خود را در Summerland پیدا می کند ، جایی که دشمنان و خطرات جدیدی در انتظار آن هستند.

من هر ثانیه از آن کتاب را دوست داشتم و در حال مرگ بودم تا دریابم که چه اتفاقی می افتد برای جین مک کین و کاترین دووراکس (همکلاسی جین در مدرسه مبارزه با خانم پرستون). خوشبختانه ، انتظار منتظر مانده است: به من اجازه دسترسی به نسخه اولیه خواندن از طریق Edelweiss داده شد. هورا!

چیزی که من بیشتر در مورد خواندن یک سریال کتاب دوست دارم این است که هنگام باز کردن آخرین کتاب ، احساس می کنید با یک دوست قدیمی درگیر هستید. خیلی کم طول کشید تا همه چیزهایی را که بیشتر در مورد شخصیت جین تحسین کردم ، به یاد بیاورم و من مشتاقانه منتظر هستم تا ببینم این قسمت از سفر او را به کجا می برد. آیا او و کاترین قادر به ایجاد یک دوستی محکم خواهند بود؟ آیا جین مادرش را پیدا خواهد کرد؟ با ورود به نیکودیموس با چه خطرات جدیدی روبرو خواهند شد؟ آیا آنها افرادی را پیدا خواهند کرد که به آنها اعتماد کنند . یا دشمنان بیشتری دارند؟

بنابراین بسیاری از سؤالات . این بسیار جالب خواهد بود که جوابها را پیدا کنید!

نویسنده: Justina Ireland
عنوان: Deathless Divide
Series: Dread Nation شماره 2
تاریخ انتشار: 4 فوریه 2020 توسط Balzer Bray

آشفتگی:

عاقبت حماسه پرفروش ترین نیویورک تایمز Dread Nation سفری فراموش نشدنی از انتقام و نجات در سراسر یک کشور تقسیم شده است. .

پس از سقوط Summerland ، جین مک کین امیدوار بود که زندگی وی ساده تر شود: از شهر خارج شوید ، زنده بمانید و به غرب بروید تا کالیفرنیا را پیدا کنید تا مادرش را پیدا کنید.

اما وقتی دختری که در مورد کشتن مردگان بی قرار آموزش دیده است ، کار آسانی نیست و یک ضرر ویرانگر در جاده روستای تحت حفاظت به نام نیکودیموس ، جین را از همه چیزهایی که فکر می کرد درباره زنده مانده در آمریکای 80 می داند ، زیر سوال می برد.

علاوه بر این ، این پناهگاه امن آن چیزی نیست که ظاهر می شود - همانطور که جین با دیدن چهره های آشنا از Summerland در میان این جامعه جدید کشف می کند. جین که بین اسرار و دروغ ها ، ارواح و شیاطین درونی خود گرفتار شده است ، به زودی خود را در یک مسیر تاریک خون و خشونت قرار می دهد که تهدید به مصرف او می کند.

اما او تنها در آن نخواهد بود.

کاترین دووروکس هرگز انتظار نداشت با جین مک کین متحد شود. اما بعد از تحمل جهنمی که او تحمل کرده است ، می داند که دوستان به سختی می توانند به این نتیجه برسند - و اینکه جین به او نیز احتیاج دارد ، خواه جین بخواهد اعتراف کند یا نه.

به هر حال تماشای پشت جین بیش از آن است که چانه‌زنی کند و وقتی هردو به یک نقطه شکست برسند ، کاترین به عهده دارد که امید را زنده نگه دارد - حتی وقتی که او شروع به ترسیدن از اینکه هیچ خوشبختی برای دختران مثل او وجود ندارد ، داشته باشد. .

کتاب را از قبل سفارش دهید!

معرفی کتاب Sleepover

b2n.irplink.ir

رمان ترسناک که باید بعد از آن بخوانید ، بر اساس علامت زودیاک شما

این 11 بازخوانی جالب داستانهای کلاسیک برای فصل شبح وار مناسب هستند

همین حالا شروع به خواندن "I Koe Zoe Spanos" توسط کیت فریک کنید

، ,جین ,یک ,کتاب ,کند ,پیدا ,را پیدا ,، جین ,است ، ,مک کین ,جین مک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها