محل تبلیغات شما

خشم ن هرگز به این اندازه چشمگیر نبوده است. در Burn It Down: ن Writing About Anger ، گلچینی از 22 مقاله ویرایش شده توسط لیلی دنسنگر ، به این عصبانیت فضایی برای فوران داده می شود. در یک مقاله ، لی جیمسون به اجتناب از تمایلات مادام العمر خود از عصبانیت می پردازد. در دیگری ، Rios de la Luz درباره یك جنسی در كودكان و طول عمر خشم ناشی از آن می نویسد. در یک سوم ، اونت دیون عصبانی را که او در تمام زندگی خود و پیوندهای بین عصبانیت ، چربی و سیاه نشان داده است ، توصیف می کند.

گلچین دنسنجر جدیدترین اثر برای کتابهای غیر داستانی درباره عصبانیت ن است ، که شامل عناوینی همچون ربکا تریستر خوب و دیوانه ، Soraya Chemaly's Rage Becomes Her: The Power of Anger Women و Brittney C. Cooper Eloquent Rage: یک فمینیستی سیاه است. ابر قدرت او ، که همه در سال 20 منتشر شده است. برخلاف آن کتابها ، Burn It Down در مورد اذعان خشم است ، نه اینکه از آن به عنوان ابزاری استفاده کند. دنسنگر در مقدمه کتاب می نویسد: "من می خواستم این جایی باشد که بتواند خشم ما زندگی کند ، مکانی برای ما باشد که بعد از گذشت نسل هایی که گفته می شود کوچک شود ، فضا را به دست بیاوریم تا خشمگین شود. "

او به بوستل می گوید: "من می خواهم خوانندگان بدانند که خوب و طبیعی و سالم و خوب عصبانی شدن است."

در سؤال و پاسخ زیر ، دنسنگر در مورد روند ویرایش مقاله ها در مورد عصبانیت ، چگونگی تغییر نوشتار خود ، و چرا فکر می کند که "عصبانیت یک پاسخ طبیعی به . همه ضرب و شتم است که همه با آنها سرو کار دارند ، صحبت می کند. با روشی خاص "

لیلی دنسنجر ، سردبیر "Burn It Down" به بوستل می گوید: "من می خواهم که خوانندگان بدانند که خوب و طبیعی و سالم و خوب عصبانی شدن است."  
چرا در زمان فعلی ما کتابی از این دست مهم است؟

لیلی دنسنجر: این مهم است زیرا سرانجام عصبانیت ن در دنیای ی مورد بحث قرار می گیرد و ما در نهایت می فهمیم که ن چقدر به گوشه ای رانده شده اند. ما شروع به ایجاد فضای خشم و خواستار برخورداری از رفتار بهتر و برابری می کنیم. اما من فکر می کنم ایجاد فضا برای این امر به لحاظ نظری بسیار متفاوت از احساس راحتی و دانستن نحوه احساس و ابراز خشم در زمانی است که برای یک عمر به شما آموخته نمی شود. بنابراین ، در حالی که ما در مورد این نوع تئوری ، ایدئولوژیکی در مورد خشم ن صحبت می کنیم ، مهم است که همچنین فضای لازم را برای آن به عنوان یک احساسات خام ایجاد کنید و بگذارید مردم فقط قبل از تلاش و راهنمایی آن را در درجه اول برای خود حس کنند.

آیا می توانید بیشتر به این موضوع توجه کنید که چرا خشم ن ، به ویژه ، اینقدر مهم است؟

دنسنجر: همانطور که با جنبش #MeToo دیدیم ، رفتارهای زیادی وجود دارد که اخیراً انتظار می رود که خانمها از نظر آزار و اذیت جنسی و به مدت طولانی مدت بپذیرند ، بلکه از نظر تبعیض شغلی ، نابرابری دستمزد ، نابرابری در خانه ، و حقوق تولید مثل در آن نقض می شود. دلایل زیادی برای عصبانیت داریم و به طور خاص ن عموماً معاشرت و شرط هستند که ابراز خشم نکنند. ما نمی توانیم کاملاً برطرف شویم و به همه راههایی که از دستمان بر می آید عقب نشینی کنیم تا اینکه بتوانیم عصبانی شویم.

اما من فکر می کنم ایجاد فضا برای این امر به لحاظ نظری بسیار متفاوت از احساس راحتی و دانستن نحوه احساس و ابراز خشم در زمانی است که برای یک عمر به شما آموخته نمی شود.
چگونه عصبانیت در نوشتن خود نقش دارد؟

Dancyger: خشم قطعاً بخش مهمی از نوشته های من است. در فضای ی ، فرهنگی مخالف ، من اغلب از خشم می نویسم. من سعی می کنم به مردم یادآوری کنم که چرا اتفاقاتی که رخ می دهد مهم هستند و چرا باید از تمام اتفاقات وحشتناک که هر روز اتفاق می افتد ناراحت شوند.

بعد از آن نیز در نوشتن شخصی من - در خاطراتم - عصبانیت زیادی کشف کردم که حتی نمی دانستم آنجا باشد ، که فکر می کنم چیزی است که اتفاق می افتد بسیار است. شما آموخته اید که عصبانی نشوید. به شما آموخته شده است که آن را به عنوان غم و اندوه یا همه این احساسات دیگر بیان کنید که در مقاله های مختلف در Burn It Down مشاهده می کنید. مردم عصبانیت خود را به عنوان افسردگی ، اعتیاد یا گناه ابراز می کنند - اگر به آن فضا ندهید ، به همه این موارد دیگر تبدیل می شود.

آیا احساس می کنید کار بر روی Burn It Down باعث شده است تا در نوشتن خود از عصبانیت بیشتر آگاه شوید؟

Dancyger: احتمالاً. قطعاً برای فکر کردن در مورد عصبانیت و قدردانی بیشتر از عصبانیت به من زبان ظریف تر نشان می دهد - مانند دیدن آن به عنوان چیزی که قدرتمند و طبیعی است و می تواند یک چیز خوب باشد و این همیشه چیزی نیست که شما باید سریعاً آنرا برطرف کنید. اگر احساس عصبانیت می کنید ، احتمالاً یک دلیل وجود دارد ، و احتمالاً به معنای آن است که باید به آن توجه کرد.

"مردم در حال ابراز خشم خود به عنوان افسردگی ، اعتیاد یا گناه هستند - اگر به آن فضا ندهید ، به این موارد دیگر تبدیل می شود."
چه چیزی مثل ویرایش خشم بود؟

Dancyger: عالی بود. مدت زمانی که من روی آن کار می کردم ، هفته جلسات تأیید کاواناگ بود که برای بسیاری از افراد به ویژه خانم ها واقعاً احساسی بود. این برای من واقعاً احساسی بود. ناراحت و عصبانی شدم و احساس درماندگی کردم. و من در بین ویرایش های زیادی در مورد این مقاله ها قرار داشتم ، و قادر به کار روی این نوشتار که بسیار قدرتمند و قوی باشد باعث می شود احساس کنم . مانند ، حتی اگر اکنون شرایط بد باشد ، یک موج هم وجود دارد که در حال چرخش است ، حتی اگر این اتفاق می افتد بسیار کندتر از آنچه من می خواهم.

آیا احساس می کنید که مجبور شده اید نویسندگان را مجبور به ابراز خشم بیشتر در مقاله ها کنید ، یا این امر به طور طبیعی به وجود آمده است؟

Dancyger: قطعاً در برخی. قطعات زیادی وجود دارد که پیش نویس های اولیه در مورد این روش بسیار دیپلماتیک و محدود ، خشم را توضیح می دادند . که فکر می کنم این مقدار بیشتر عادت ن به تعامل با عصبانیت است. اگر از پدر و مادر یا شریک عصبانی هستیم ، مثل این است که ما باید به این دلیل پرونده را تشکیل دهیم که چرا سزاوار عصبانیت هستیم ، و فقط اجازه نداریم آن احساس را ابراز کنیم و آن را بیان کنیم. در پیش نویس های اولیه قطعاً مواردی از این دست وجود داشت ، و من به نوعی تردید می کردم و می گفتم: "باشه ، اما این چه احساسی داشت؟ توصیف کنید. این به چه معنی است؟ وقتی عصبانی می شوید چه احساسی دارید؟"

یک مورد که شما در مقدمه می نویسید این است که شما می خواستید عصبانیت به جای خود به عنوان ابزاری برای دستیابی به چیز دیگری بایستد. آیا می توانید در این باره توضیح دهید؟ منظور از خشم ایستادن به تنهایی چیست؟

Dancyger: من در حالی که به کتابهای عالی دیگر درباره عصبانیت ن که در یک سال گذشته منتشر شده اند ، به آن ایده رسیدم. مانند خوب و دیوانه ، Rage դառնում او ، و Eloquent Rage- سه بزرگ. اینها همه نوع نگاه فرهنگی ، انتقادی به عصبانیت ن از لحاظ چگونگی متناسب شدن در جامعه ما و اینکه در قلمرو ی فعلی متناسب است و چگونه می توان از آن مهار و استفاده کرد ، مورد توجه است. چه چیزی می توانم به آن گفتگو اضافه کنم؟ احساس می کنم قوت این کتاب این بود که خیلی کارهای مختلف اول شخص بود. این مسئله نبود که من به عنوان یک موضوع به عصبانیت نگاه کنم. این همه نویسندگان است که خشم شخصی خود را توصیف می کنند. بنابراین من می خواستم آن را از حیطه فایده فرهنگی خارج کنم و فقط به ما فرصتی دهم که از زمین برخیزیم و عصبانیت را احساس کنیم و آن را توصیف کنم و بفهمم که چگونه حتی وقتی به ما آموخته نمی شود آن را بیان کنیم. فکر می کردم برای نویسندگان مفید باشد و البته برای خوانندگانی که می آموزند چگونه به خشم خود دسترسی پیدا کنند تا ببینند مستقیم از این طریق بیان می شود.

"اگر ما از پدر و مادر یا شریک زندگی عصبانی هستیم ، مثل این است که ما باید این پرونده را تشکیل دهیم که چرا سزاوار عصبانی شدن هستیم."
آیا می توان مثال زد و یا در مورد چگونگی بیان عصبانیت در گلچین بیان کرد؟

دانسیگر: بسیاری از نویسندگان نحوه احساس خشم خود را توصیف می کنند. مثل ماریسا کوربل یک قطعه واقعاً عالی در مورد اشک های خشم نوشت - گریه کردن وقتی عصبانی می شوید - و چقدر ناراحت کننده است و چگونه می تواند شما را عصبانی تر کند. این باعث می شود احساس ضعف کنید. این احساس می کند که می خواهید استدلال را از دست بدهید. من قطعاً اشک خشم دارم ، و واقعاً ناامید کننده هستند ، اما او برای گفتن درباره اشک های خشم خودش و اینکه چگونه آنها از نظر علمی و همچنین نحوه عملکرد آنها در بدن صحبت می کنند ، از یک متن ترسناک واقعاً جالب استفاده می کند.

داستان های زیادی وجود دارد که افراد راه بازگشت به خشم خود را پیدا می کنند ، و قطعاتی وجود دارد که در مورد موضوعات ی و اجتماعی صحبت می کنند. قطعه مگان استیل استرا در مورد خشونت اسلحه است و از نظر آنچه امروز در جهان اتفاق می افتد بسیار موضوعی است. لیزا فاکتورا-بورچرز درباره اینکه زن رنگی در رای دادن به ترامپ در اوهایو است نوشت. قطعاً ت در کتاب وجود دارد ، اما بیشتر بر احساس شخصی و فوری ، احشایی عصبانیت محور است.

به نظر شما چه چیزی خوانندگان را از Burn It Down دور می کند ؟

Dancyger: من می خواهم خوانندگان بدانند که خوب و طبیعی و سالم و خوب است که گاهی اوقات عصبانی نشویم. عصبانیت یک پاسخ طبیعی برای بدرفتاری و بی اعتنایی است و به کنار گذاشته شده و کنار گذاشته شده است و در مورد همه ناهنجاری هایی که همه با آنها سروکار دارند صحبت می شود ، اما ن با روشی خاص برخورد می کنند. نگذارید خود را عصبانی کنید فقط به شما صدمه می زند ، و بهتر است فقط فضای خشم خود را بیان کنید و آن را بیان کنید.

این مصاحبه برای شفاف سازی ویرایش و متراکم شده است.

اکنون می توانید Burn It Down را سفارش دهید : نی که درباره Anger می نویسند و ویرایش شده توسط لیلی دانسیگر است.

رمان ترسناک که باید بعد از آن بخوانید ، بر اساس علامت زودیاک شما

این 11 بازخوانی جالب داستانهای کلاسیک برای فصل شبح وار مناسب هستند

همین حالا شروع به خواندن "I Koe Zoe Spanos" توسط کیت فریک کنید

، ,عصبانیت ,یک ,مورد ,عصبانی ,ن ,در مورد ,است که ,، و ,می شود ,به عنوان ,نظری بسیار متفاوت ,خواهم خوانندگان بدانند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تلاشگران صلح سبز