محل تبلیغات شما

Cleo Wade کیست؟ ساده ترین توصیف "شاعر اینستاگرام" است. او یک بار لقب " اپرا هزاره " را داشت. اخیراً ، او " BFF همه " نامیده شد .

اما طبق گفته Cleo Wade چه کسی Cleo Wade است؟

او به من می گوید: "اگر خیلی شیرین نیست ، شاید خودم را" سازنده محبوب جامعه "بنامم."

در حقیقت ، همه این برچسب ها تا حدی دقیق هستند. او است شاعر نمایش مشخصات عمومی، است که می گویند که او یک شاعر (او به نوشتن از او شش ساله بود) که پست در اینستاگرم (که در آن او را بیش از 500.000 پیروان .) در 30 ساله، او است هزاره ، و مانند اپرا ، او سخت تلاش می کند تا هر یک از پیروانش احساس خویشاوندی خاصی با خود و پیام عشق به خود داشته باشد. بنابراین ، به نوعی ، او واقعاً بهترین دوست همه است.

او به من می گوید: "هر زمان که من یک چیز را به صورت آنلاین قرار دهم یا کتاب بنویسم یا یک کالای هنری عمومی را ایجاد کنم ،" به من می گوید ، من این کار را می کنم تا بتوانم با افراد دیگر ارتباط برقرار کنم.

این شاید از همه viscerally در حوادث او در تور برای او به میزبانی دیده می شد اولین کتاب، قلب بحث ، که سال گذشته بیرون آمد. او به من می گوید: "من اگر دروغ نگویم كه من كتاب ها را نوشتم اساساً دروغ می گویم تا بتوانم كتاب ها را تور كنم." "قادر بودن در کنار مردم باشم و بدانیم که در زندگی آنها چه می گذرد و به آنها عشق و مراقبت نشان می دهیم ، آنها را می بینیم و می شنویم -  این بزرگترین اشتیاق من در زندگی است."

لورن پرلشتین / بوستل
در هفته های آینده ، او فرصت های زیادی برای ارتباط با خوانندگان خواهد داشت ، زیرا او برای تبلیغ کتاب جدید خود از کجا شروع می شود ، هم اکنون به این کشور سفر می کند. مانند Heart Talk ، باریک است - در اندازه یک کیف آرایش کوچک - و پر از شعر ، مقاله کوتاه ، و مراقبه در مورد مهربانی ، امید و دلسوزی. برخلاف قلب گفتگو - که به عشق به خود و بهبودی متمرکز شده است - مربوط به عمل است. اگر ژاکت گرد و غبار را بیرون بیاورید ، پیغامی پنهان پیدا خواهید کرد که روی آن روی طلای نقش برجسته شده است: "سوال این نیست که آیا شما قدرتمند هستید یا نه (شما هستید) سؤال این است . شما با خود چه خواهید کرد؟ قدرت؟"

به عبارت دیگر: Heart Heart را بخوانید تا قدرت خود را پیدا کنید. خوانده شده از کجا شروع آن به کانال.

با وید ، که تقریباً شش ماه باردار است ، در یک استودیوی عکس روشن و روشن در منطقه Flatiron منهتن در یک صبح ناخوشایند پاییز ، ملاقات می کنم. وقتی ما برای صحبت کردن می نشینیم ، او لبخند می زند ، چشمانم را با من قفل می کند و خط چشم مرا تعارف می کند. او به من نگاه نمی کند ، و من می دانم که چرا بسیاری از افراد برای دیدن این شانس حضور در همان فضا برای حضور در هتل ، متوقف می شوند. او به من می گوید بعد از هر رویدادی ، سه یا چهار ساعت در گفتگو با حاضرین می گذرد. او می گوید: "من خیلی بیشتر از حرف زدن گوش می کنم." این صحبت ها با طرفداران بود که به او الهام بخشند تا از برنامه خود برای یک سال استراحت استفاده کند و به جای آن کتاب دوم خود را بنویسد.

لورن پرلشتین / بوستل
"آنچه من بارها و بارها شنیدم این بود:" شما چطور خود مراقبتی هستید؟ " یا ، "چگونه شما عاقلانه می مانید؟" یا ، "چگونه آرامش یا آرامش پیدا می کنید؟" و هربار که آنها این حرف را می زدند ، به خصوص در این مدت آن را دنبال می کردند. " او متوجه شد که زمان های بی سابقه راه حل های بی نظیری را فرا می خواند.

او می گوید: "فکر می کنم ما بار دیگر به این مسئله فکر می کنیم و به خودمان می گوییم ،" من حاضر نبودم با دنیایی که در آن زمان در آن زندگی می کردیم مقابله کنم. " "من واقعاً می خواستم چیز خاصی را ایجاد کنم تا در این زمان به عنوان یک پرتو پشتیبانی وجود داشته باشد."

پس چه کسی Cleo Wade است؟ او شخصی است که به دیگران کمک می کند تا قدرت خود را پیدا کنند - و از آن استفاده کنند. کلمات او به معنای مومیایی کردن و جرقه است. آنها قصد دارند تا نقاط دردناک شما را تسکین دهند و به شما انگیزه دهند تا نقاط دردناک دیگران را تسکین دهند. در پرسش و پاسخ زیر ، وی درباره فرسودگی ، یافتن زمان فعالیت در جهان ، و اینکه چرا وی معتقد است داشتن فرزند عمل نهایی خوش بینی است ، صحبت می کند:

جایی که برای شروع کمی کوچکتر از آخرین کتاب ، Heart Talk است - فقط کمی قابل حمل است ، بنابراین شما می توانید آن را در هر کجا ببرید. بخش اول با یک سلب مسئولیت آغاز می شود که هیچ قانونی وجود ندارد ، بنابراین می توانید هر جا که می خواهید آن را باز کنید و شروع به خواندن کنید. آیا می خواستید این کمتر به عنوان یک کتاب عمل کند و چیز دیگری باشد که بتوانید در آن آرامش و آرامش مداوم پیدا کنید؟

Cleo Wade: من می خواستم این چیزی باشد که فقط الهام بخش نبود ، بلکه احساس مفید می کرد. و فکر می کنم بخشی از تلاش برای خلق چیزی که مفید باشد اطمینان از کاربرد آن است و دسترسی به آن آسان است و مهم نیست که چه روزی را در آنجا داشته باشید ، این دوستی است که می توانید از آن بازدید کنید.

فکر می کنم بیشترین تمرکز من هنگام نوشتن یا ایجاد کتاب است. چند بار می دانیم که دقیقاً چقدر خواندن عالی باعث می شود احساس کنیم که می توانیم زمان را بخواهیم یا زمان شیرجه رفتن به یک کتاب را بخواهیم؟ بعضی اوقات ، ما احساس خستگی بیش از حد می کنیم ، یا احساس می کنیم محدوده توجه نداریم. همه این موارد وجود دارد که مانع از دسترسی ما به شادی می شود که خواندن و داشتن آن نوع زمان انفرادی می تواند به خودمان برسد. من می خواستم آنجا هرچه بیشتر نقاط ورود به این کار را داشته باشم زیرا هیچ کس همان چیزی نیست که شما فکر می کنید این باشد. برای ورود به کار روشهای زیادی به افراد بدهید.

من همچنین احساس می کنم این کتاب ها همچنین نقاط ورود شعر هستند. من همیشه از دوستان می شنوم که به نظر می رسد شعر واقعاً نگران کننده است: من ساختار ، نمادگرایی را نمی فهمم .

یکی از اولین عناوین واقعی گفتگوی قلب ، کتاب شعر برای افرادی بود که شعر را دوست ندارند یا فکر می کنند که هرگز شعر را دوست ندارند.

فکر می کنم برای شروع ، این می تواند یک کتاب از ایده ها یا ابزارها یا کلمات برای کسی باشد که می گوید آنها فعال نیستند یا شهروند درگیر نیستند و یا ایده شرکت در دنیای ما و شرکت در آن را ندارند. راه برای آنها نیست یا خیلی غریب است. فکر می کنم گاهی اوقات احساس می کنیم ، تو گلوریا استاینم یا نیم تنه. اگر راهی پیدا نکردم که بتوانم در دنیا شرکت کنم یا یک فعال نقل قول بدون شغل باشم که تمام وقت شغل خود را داشته باشم ، پس راهی وجود ندارد که بتوانم این کار را انجام دهم. آنچه دنیای ما به همه نیاز دارد این است که همه از خود بپرسند ، "من با آنچه به دست آورده ام چه کاری می توانم انجام دهم؟ چگونه می توانم کمک کنم؟" هیچ راهی برای انجام آن وجود ندارد.

در کتاب می نویسید که شغل نه تا پنج سال زندگی شما نباید باشد. چرا فکر می کنید در گفتگوهای مربوط به فعالیت ، این نوع ذهنیت از اهمیت برخوردار است؟

بعضی اوقات حتی از اینکه آن را فعالانه خواندم ، دریغ می کنم ، زیرا فکر می کنم این کلمه می تواند یک مانع باشد. برای شرکت در جهان نیازی نیست خود را یک فعال بنامید. من حتی خودم را اینطور صدا نمی کنم و بدیهی است که مشارکت در اجتماعم احتمالاً تمرکز شماره یک زندگی من است.

گریس ، بهترین دوست من از کودکی ، پدرش به ما این توصیه را داد: "از نگران کسی که در 9 تا 5 سالگی خود قرار دارد نگران نباشی. بر نحوه حضور در پنج تا نه سالگی خود متمرکز شوید." یادم است که فکر می کنم ، مدیون ، چنین توانایی وجود دارد که روز را دراز کنید و از زندگی خود بیشترین استفاده را ببرید . با خودم فکر کردم ، اگر تصمیم نگیرید ساعت را خاموش و روشن کنید ، با وجود خود چنان قدرتمند خواهید بود.

لورن پرلشتین / بوستل
من واقعاً بخش مربوط به کتاب را در مورد امید دوست داشتم. شما دوست ، فعال و نویسنده خود را DeRay Mckesson نقل می کنید ، که گفت: "امید جادو نیست ، کار است". چرا فکر می کنید امید بخش مهمی از این گفتگو است؟

مارتین لوتر کینگ جونیور گفت که قوس اخلاقی جهان به سمت عدالت خم می شود. اما قوس اخلاقی جهان وقتی خم می شویم چنین می کند. بین دیدن چیزها برای آنچه هستند و دیدن چیزهایی برای امکان آنها و دانستن اینکه چگونه می توانید در رسیدن به پتانسیل خود به آنها کمک کنید ، تفاوت وجود دارد.

آغاز این نقل قول DeRay این است: "امید این عقیده است که فردای ما می توانند بهتر از امروز باشند." و سپس ادامه می دهد: "امید جادو نیست ، کار است". من فکر می کنم که این امر با اعتقاد به آنچه ممکن است ارتباط دارد ، نه تسلیم شدن به آنچه غیرممکن است. بسیاری از آنچه من در این کتاب قرار داده ام مربوط به احساسات و افکار و ایده ها و مانترا ها و کلمات است که فقط می تواند به ما کمک کند در جایی که احساس می کنیم آن نوع قدرت را داریم به آن مکان ضربه بزنیم.

درست پس از انتخاب دونالد ترامپ ، احساس کردم که خیلی ها می گفتند من افسرده هستم یا بسیار ناراحتم . حالا ، به نظر می رسد که لفاظی ها تغییر کرده و من خیلی عصبانی هستم . شما چطور فکر می کنید که عصبانیت و امید می توانند و همزیستی داشته باشند؟

گوش کنید ،  من فکر می کنم که همه این موارد در محور عشق قرار دارند. من فکر می کنم امید در درون عشق وجود دارد. فکر می کنم عصبانیت در درون عشق وجود دارد. ما اغلب در مورد عشق فکر می کنیم زیرا این doormat که همیشه خوشایند است و هیچ مرزی ندارد و هرگز به خودی خود نمی چسبد. ما فراموش می کنیم که عشق می تواند به عنوان جهنم عصبانی شود ، زیرا عشق به مراقبت از آن بسیار است.

فکر می کنم وقتی می توانیم ببینیم چه چیزی ما را ناراحت می کند یا ما را عصبانی می کند ، در واقع می دانیم که کار را در کجا قرار دهیم و در کجا مهم است که امید خود را سرمایه گذاری کرده و اعتقاد خود را سرمایه گذاری کنیم. فکر می کنم وقتی عصبانیت به خشونت تبدیل می شود ، مشکلی ایجاد می شود ، زیرا فکر نمی کنم خشونت به هیچ وجه در فضای عشق زندگی می کند. اما من فکر می کنم که هر احساس و احساسی که داشته باشید ، چیزی است که نشانه زندگی شما است و شما دوست دارید و باید از خود بپرسید ، "من با این روش مثبت چه کار می کنم؟"

شما به دنبال بازدید از کجا می توانم در این ماه به دنبال چه چیزی باشید و به چه نوع مکالمه هایی امیدوار هستید که در جاده بمانید .

سعی می کنم هرگز به امید داشتن هر نوع مکالمه در این مسیر ادامه ندهم. من فکر می کنم گاهی اوقات وقتی انتظاراتی داریم ، این توانایی ما را می شنود که واقعاً دلسوزانه و آشکارا گوش فرا دهیم که ممکن است گوش کنیم. و بنابراین ، برای من ، بیشتر تمرکزم این است که به آنچه یاد می گیرم و داستانهایی که بیشتر از هر چیز می شنوم باز باشم.

آیا در مکالمه قلب صحبت های خاص شما در جاده صحبت کرده اید که تأثیرگذاری بر نوشتن کتاب از کجا شروع کند؟

من در حال شنیدن بسیاری از مردم با من صحبت می کردند فقط احساس خسته بودن. این زنگ هشدار در ذهنم به وجود آمد: خوب ، شما خسته شده اید و من آن را دریافت می کنید ، چند روز هم خسته ام. اما به چه نوع تشویقی نیاز داریم تا استراحت کنیم و ترک نشویم؟

آخرین موردی که من به آن اضافه کردم - دومی قبل از چاپگرهای واقعی؛ من حتی نمی دانم که ناشران آن را دیدند - آیا یک خط Coretta Scott King در آخرین صفحه کتاب بود که می گوید: "آزادی هرگز به دست نمی آید. شما آن را کسب می کنید و در هر نسل برنده می شوید. "ما می دانیم که این درست است. ما می دانیم که جاده ای به دنیایی که حتی برای فرزندان ما نیز ارثی است ، راهی بی پایان برای انجام کار و نشان دادن و افتخار کار کسانی است که پیش روی ما بوده اند. چگونه مطمئن شویم که در مسیری باقی می مانیم که [هر] یک شخص سازنده این کشور یا جهان است که باید در آن زندگی کنیم؟

همیشه وقت داریم که همه کارها را انجام دهیم. این فقط ما باید در واقع اراده لازم را برای یافتن زمان پیدا کنیم. بنابراین ، وقتی کسی می گوید ، "من فقط وقت لازم برای انجام این کار را ندارم" ، می گویم: "نه ، زمان وجود دارد. در روز ، زمان وجود دارد."

یکی از بزرگترین الهام بخش برای این کتاب حرکت در فرسودگی ، حرکت در اضطراب ، حرکت در میان احساس غرق شدن یا افسردگی بود و از خود پرسیدیم ، "خوب ، چگونه می توانم ظاهر شوم؟"

لورن پرلشتین / بوستل
شما تقریبا شش ماه باردار هستید. آیا احساس فوریت در مورد تغییر جهان به دلیل داشتن فرزند ، احساس فوریت دارد؟ آیا به نظر شما نسبت به کار خود به هیچ وجه تغییر کرده است؟

این بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنیم که به هر کودکی به عنوان فرزند خود نگاه می کنیم. فکر نمی کنم کاملاً دقیق باشد که بگوییم من علاقه مندم که دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنم زیرا می خواهم از لحاظ جسمی فرزند خودم را داشته باشم.

من فکر می کنم که این امکان وجود دارد که بخشی از زندگی بسیاری از دختران کلوپ دختران Lower East Side یا بسیاری از بچه ها باشد که من به آنها می توانم در سراسر دنیا باشم یا با آنها کار کنم ، تک تک بچه ها سزاوار آن هستند برای اینکه ما 100 درصد برویم تا این دنیا برای آنها بهتر شود. یکی از بزرگترین "لحظات آها" که من در روند سیمون [سیمون دیوید کینبرگ ، شریک زندگی او] داشتم و تصمیم گرفتم فرزند خود را داشته باشیم این است که واقعاً این عمل نهایی خوش بینی است ، درست است؟ شما می گویید که اعتقاد دارید اگر همه ما این کار را انجام دهیم - یا اگر حداقل بتوانید نقش خود را انجام دهیم - آنگاه این جهان می تواند به اندازه کافی ایمن باشد ، به اندازه کافی ، به اندازه کافی ، به اندازه کافی ، برابر با مکانی مناسب برای رشد و ترقی کودکان.

شما تصمیم می گیرید موجودی اضافی را در این سیاره قرار دهید که نپرسید در اینجا حضور داشته باشد ، که کمی متفاوت از افرادی است که در هنگام گذر از دنیا با آنها ملاقات می کنید. و بنابراین شما مانند هستید ، اگر قصد دارم این کار را برای شما انجام دهم ، می خواهم به سر کار بروم و اطمینان حاصل کنم که می تواند مکانی باشد که می تواند برای شما زیبا باشد.

من دوستان زیادی دارم که هم اکنون در حال گفتگو هستند در مورد اینکه آیا جهان مکانی به اندازه کافی امن برای فرزندان است.

چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد بخشی از آن وجود دارد که امید و ایمان ، ایمان و اعتقاد و خوش بینی واقعاً نقش ایفا می کنند. احساس امیدواری می کنم وقتی این جوانان را می بینم که برای تغییرات آب و هوایی فعال هستند و به کلوپ دختران Lower East Side می روم و راهی را می بینم که این نسل نه تنها می خواهد بر روی عقلی کار خود را انجام دهند بلکه می خواهند خودشان را از نظر عاطفی کار کنند. و از نظر اجتماعی ، من با امید تجدید می شوم. من سپاسگزارم که آنها در دوران پیری من رهبران خواهند بود. من سپاسگزارم که با بزرگ شدن فرزند من ، آنها رهبر خواهند بود.

لورن پرلشتین / بوستل
این انرژی تجدید پذیر افرادی وجود دارد که نه تنها می خواهند دنیای ما را برطرف کنند ، بلکه آن را مانند روشی که همیشه باید در وهله اول ساخته می شد ، بجای تلاش برای رفع آن می ساختند. هیچکدام از این نسل های بعدی واقعاً نمی خواهند خانه ای قدیمی را تعمیر کنند. آنها مانند این هستند ، "شما می دانید ، اگر این کار نکند ، من واقعاً آماده هستم که همه لوله کشی های موجود در اینجا را دوباره انجام دهم. من فقط نمی خواهم چیزی را در اطراف این نقطه نشتی بپیچم." و فکر می کنم داشتن انرژی و میل و اراده ای برای انجام این کار بسیار الهام بخش است.

آیا شما فکر می کنید که Heart Talk و از کجا باید شروع به گفتگو با یکدیگر کنیم؟ چطور؟

بسیاری از مردم تصور می کردند که Heart Talk بیشتر شبیه [ از کجا شروع ] شود. آنها گفتند: "شما از آنچه در مسائل اجتماعی می گذرد و آنچه در وضعیت دنیای ما اتفاق می افتد بسیار آواز هستید!" این بلافاصله پس از انتخابات به وجود آمد و همه فکر کردند که من در مورد خروج در جهان کتاب را خواهم نوشت.

من به یاد می آورم در آن زمان می گویم که می خواهم آن کتاب را بنویسم ، اما نمی توانم با مسئولیت پذیری به کسی بگویم که وارد جهان شود بدون آنکه ابتدا مکالمه ای درباره چگونگی ورود به جهان به عنوان محبوب ترین ، مراقبت شده ، انجام دهد امن و شفابخوار ممکن است. ما نمی توانیم از این مرحله پرش کنیم. اولین کتاب من برای قلب گفتگو بسیار مهم بود زیرا ، همانطور که گفته می شود ، "صدمه زدن به مردم صدمه دیده و مردم را شفا می دهد تا مردم را شفا دهند."

من فکر می کنم که Heart Talk بیشتر به اصول اساسی شما برای مراقبت از خود و عشق به خود نیاز دارد. وقتی می خواهید آن عمل را به جهانیان برسانید ، کتاب از کجا شروع کنید برای آن کتاب است.

این مصاحبه برای شفاف سازی ویرایش و متراکم شده است.

رمان ترسناک که باید بعد از آن بخوانید ، بر اساس علامت زودیاک شما

این 11 بازخوانی جالب داستانهای کلاسیک برای فصل شبح وار مناسب هستند

همین حالا شروع به خواندن "I Koe Zoe Spanos" توسط کیت فریک کنید

، ,کنم ,فکر ,کتاب ,کار ,یک ,فکر می ,می کنم ,است که ,وجود دارد ,خود را ,کلوپ دختران lower

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی رام کاف پویا مارکتینگ